Czym jest castagnus oraz do czego jest przydatny? Czy ma sens go stosować czy może jednak warto wybrać coś innego?

Castagnus jest ziołowym lekiem, jaki ostatnimi czasy jest wciąż bardziej popularny. Wpływa na odpowiednią regulacje cyklu, ułatwia owulację i jednocześnie zwiększa szanse na zajście w ciążę. Czy rzeczywiście tak to działa?

Jest to lek z ziół, jaki składa się z wyciągu z niepokalanka mnisiego. Jest niesamowicie dobry w regulacji krwawienia miesięcznego, pomoże też wyeliminować krwawienia międzymiesiączkowe, niweluje również pms. Poleca się go kobietom, które cierpią na mastodynię, to znaczy bolesne powiększenie sutka. Castagnus działa regulująco na przysadkę mózgową, jaka odpowiedzialna jest za regulację powstających hormonów – poznaj bliżej aptekę Świat Leku. Reguluje cykl miesiączkowy i owulację, przez co pomaga zajść kobiecie w ciążę. Ginekolodzy przepisują go pacjentkom z łagodnymi problemami jeśli chodzi o układ rozrodczy, co do jakich nie trzeba jeszcze zaprowadzać leczenia hormonalnego.

leki

Autor: Ly Thien Hoang (Lee)
Źródło: http://www.flickr.com

Castagnus powinno się przyjmować codziennie rano przez okres trzech miesięcy. Przyjmować go należy przez cały cykl, nie robiąc przerw.

Gdy przekonasz się, że przydatne okazałyby się podobne treści na prezentowany temat, to kliknij tutaj oraz przeczytaj ponadto pozostałe wiadomości (https://www.calypso.com.pl/boks-warszawa-focus/).

Panie o wadze ciała do 60 kilogramów powinny zażywać jedną pigułkę dziennie, natomiast kobiety ważące powyżej 60 kilogramów powinny brać dwie pastylki. Ginekolog szkoła rodzenia wrocław nfz oczywiście może zalecić inne dawki, jednakże takie dawkowanie jest optymalne dla większości kobiet – się więcej. Castagnus jest lekiem wydawanym bez recepty, można go kupić w każdej aptece. Jeżeli występują małe problemy z miesiączkami, dajmy na to plamienia pomiędzy cyklami, to możemy spróbować to uregulować lekami ziołowymi. Najlepiej by było najpierw wykonać badania, dzięki którym sprawdzimy ilość prolaktyny.

Jeżeli występują poważniejsze problemy z miesiączką, to znaczy są obfite krwawienia oraz przedłużające się cykle, to nie warto sięgać po lek, ale należy od razu wybrać się do ginekologa. Pewnie lekarz w takiej sytuacji uzna, iż Castagnus to niewystarczający lek oraz zaleci leczenie hormonalne. Wiedzmy, by zawsze kupować tego typu lek, ale również inne przykładowo olejek terpentynowy w specjalistycznych sklepach, w ten sposób będziemy mieć pewność, że nasz zakup okaże się najwyższej jakości. Chodzi tutaj także o nasze zdrowie, ponieważ kupowanie rzeczy z niepewnych źródeł może wiązać się ze sporymi kłopotami.