Dowiadujemy się jak bardzo reklama na telebimach jest skuteczna?

Reklama na telebimie jest obecnie pewną z niesłychanie często wykorzystywanych form reklamowych. Coraz sporzej przedsiębiorstw decyduje się na tą właśnie odmianę reklamy z jednego, niezmiernie banalnego powodu – reklama pokazywana na telebimach może dojść do nadzwyczaj szerokiego grona adresatów, bowiem nie można jej przeoczyć.

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim Konin to ogromny ekran podświetlany poprzez wiele diod ledowych- przenieś się tu. Dzięki temu przypuszczalne jest zdobycie niesłychanie jasnego jak też widocznego obrazu, który jest dostrzegany nawet z dosyć wysokiej odległości.

Jeśli uważasz, że musisz odnaleźć analogiczne posty, to zobacz wskazówki ze strony (https://fireprot.com.pl/bez-kategorii/przeglad-gasnic-trosce-o-nasz-bezpieczenstwo/) – to nieco odmienny punkt widzenia, ale także jest warty zainteresowania.

Reklamy, które są emitowane na telebimach niezwykle dobrze widać nawet w złej pogodzie, takiej jak obfity deszcz albo padający śnieg. Prócz tego barwne obrazy, które nadaje telebim także ciągną wzrok innych osób – o wiele bardziej aniżeli przykładowo bannery reklamowe albo plakaty. Chociaż żeby reklama na telebimach była efektywna trzeba pamiętać o paru istotnych regułach i się do nich zastosować.

Wiurtualny asystent

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę jest sama reklama. Jeśli jest achromatyczna, mało przyciągająca bądź niezrozumiała to nawet gdy będzie wyświetlona na telebimie to nie zaciekawi przechodniów. Reklama nie może być także zanadto długa oraz zawiła, tak ażeby w bezproblemowy sposób było można zachować w pamięci treści, które przekazuje. Znaczącą sprawą będzie położenie telebimu. Ekran LED Warszawa wypada ulokować tam, gdzie regularnie przebywa najwięcej ludzi.- ekran led w warszawie

Trafnym miejscem okaże się zatem skwer, środek miasta, rynek, otoczenia dużych sklepów czy też galerii handlowych a także często uczęszczane autostrady i ulice.