Polisa na życie. Czy powinniśmy je wykupić a także na co kierować uwagę?

Chyba każdy chciałby zapewnić swym krewnym spokojną i bezpieczną przyszłość. Jednak co w sytuacji, kiedy ni stąd ni zowąd nas zabraknie?
Może warto wykupić ubezpieczenie na zdrowie i życie aviva? Ogólnie ubezpieczenie na życie jest w stanie wykupić sobie każdy.

pieniądze

Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
W praktyce jednakże tego rodzaju produkt powinny brać pod uwagę wyłącznie osoby, które założyły już swą rodzinę. Ktoś wszak powinien też obiecane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe pieniążki pozyskać. W teorii ubezpieczenie na życie pomoże ochronić krewnych, przynajmniej na pewien czas, gdyby nieoczekiwanie nas zabrakło. Takowe pieniądze mogą być niezwykle dobrą pomocą szczególnie w sytuacji, gdy zmarły był wyłącznym czy też głównym żywicielem familii. Na ubezpieczenie warto zdecydować się w chwili, kiedy np.

Nie obawiaj sie, że informacji na omawiany wątek nie znajdziesz, gdyż są tutaj. Wystarczy wejść na sensowny serwis (http://www.wena-cup.pl/ppoz/klapy-oddymiajace.html), który jest pod linkiem.

rodzi nam się dzieciątko bądź kiedy bierzemy z naszą współmałżonką długoletni kredyt, którego bez naszej pomocy nie będzie mogła uiścić.

dziecko

Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
księgowego

Autor: TECE
Źródło: TECE
Polisa na życie nie jest jednak jedynym sposobem na zapewnienie swojej rodzinie stabilizacji pieniężnej w momencie naszej śmierci. Jednostki bardziej zaradne mogą poradzić sobie także w inny sposób – starczy dyscyplina. Jeśli macie już rzeczową ofertę i znacie wielkość miesięcznej składki, możecie spróbować samodzielnie wpłacać tę kwotę na konto oszczędnościowe. Innym, ale bardziej ryzykownym trybem budowania ochrony, jest wkładanie wolnych środków np. w fundusze albo złoto.

Minus takowego wyjścia będzie taki, że zanim oszczędzimy a także odłożymy konkretniejszą kwotę, może upłynąć troszkę czasu. Atut taki, iż ze środków można skorzystać w dowolnej chwili.