Czemu warto korzystać z agencji pośrednictwa, gdy poszukujemy pracy? Jakie wiążą się z tym korzyści?

Jeszcze parę lat temu proces rekrutacji wyglądał następująco, czyli kandydat udaje się do siedziby firmy, w której chciałby pracować oraz zostawia tam własne CV razem z listem motywacyjnym. następnie następuje następna próba kontaktu z potencjalnym pracodawcą, tak więc dzwoni i pyta, czy już coś wiadomo odnośnie wyboru kandydata. Dziś tego typu praktyki nie są już zbyt powszechne, proces rekrutacji przyjmuje wzorce zachodnie i to w wielu dziedzinach.

Czytaj dalej Czemu warto korzystać z agencji pośrednictwa, gdy poszukujemy pracy? Jakie wiążą się z tym korzyści?

Szkolenia, dzięki którym mamy możliwość, aby poprawić swe kwalifikacje zawodowe. Czemu szkolenia giełdowe tak bardzo zyskują na popularności?

W celu zdobycia kwalifikacji zawodowych wiele osób decyduje się na udział w różnorodnych szkoleniach. Z całą pewnością wartowałoby mieć na względzie wymagania pracodawców, gdyż lepsze stanowisko wiązać się może z możliwością rozwoju zawodowego, jak i oczywiście dużo lepszej płacy. Osoby, które biorą udział w szkoleniach mają możliwość pochwalić się bardzo rozbudowanym CV a ponadto zagwarantować sobie stałe miejsce pracy na wymarzonym stanowisku.

Czytaj dalej Szkolenia, dzięki którym mamy możliwość, aby poprawić swe kwalifikacje zawodowe. Czemu szkolenia giełdowe tak bardzo zyskują na popularności?