Jak zrobić sporo, nie robiąc praktycznie najmniejszego wysiłku czyli przekaż jeden procent podatku na organizację pożytku publicznego

Od czasu do czasu właściwie każdy z nas pragnie uczynić coś dobrego dla innych ludzi. Najczęściej o potrzebujących myślimy w szczególności w święta bożonarodzeniowe, które są niemalże dla każdego Polaka oznaką czasu spędzanego z bliskimi oraz pomocy bliźnim. O biednych ludziach myślimy także wtedy, gdy zaczyna się zima – zdajemy sobie przecież doskonale sprawę z faktu, jak dużo osób nie ma dachu nad głową, a zima jest dla nich szczególnie.

Czytaj dalej Jak zrobić sporo, nie robiąc praktycznie najmniejszego wysiłku czyli przekaż jeden procent podatku na organizację pożytku publicznego

Składanie deklaracji podatkowej online

Kolejki w Urzędach Skarbowych w czasie rozliczeń podatków to już historia. Co roku przybywa osób, które rozliczają własne podatki z US przed internet. Ktokolwiek, kto raz spróbował to uczynić wie jaka to oszczędność czasu.
Nowoczesne programy mają klarowną i czytelną instrukcję obsługi i wiele uproszczeń, jakie sprawiają, że rozliczenie pitu online jest naprawdę łatwe.

Czytaj dalej Składanie deklaracji podatkowej online