Rzuć palenie – kupuj elektroniczne papierosy

Ludzie ulegają wielu skłonnościom, jedną z nich są nałogi. Jedni piją zbyt wiele alkoholu inny natomiast zatruwają się papierosami. Współcześnie jednak możliwe są rozwiązania, dzięki którym przy odrobinie dobrej woli i regularnemu podejściu można rzucić chociażby palenie. Tym rozwiązaniem jest m.in. elektroniczny papieros.

W przypadku pozbycia się konkretnego nałogu ważne jest, by zainteresowany przestrzegał wyznaczonych procedur i był jak najdłużej systematyczny. Jest to ważne zarówno w przypadku terapii, jak i w przypadku takiego rozwiązania jak e-papierosy. Jak one działają? Tego rodzaju produkty posiadają liquid, który z kolei posiada nikotynę, aczkolwiek w znacznie mniejszej ilości niż standardowy papieros. E-papieros składa się również z ustnika, który zawiera wspomniany liquid. Płyn ten jest podgrzewany, przechodzi w stan lotny i może być wdychany.

Wejdź na ten link i poznaj tam uwagi o nas (http://centrumcryo.pl/cennik/). Jeżeli wynikną jakiekolwiek niejasności, to z przyjemnością Ci na wszystkie odpiszemy.

Nie zachodzi tu jednak żaden proces spalania, dlatego też z chwilą palenia e-papierosy, niebezpieczne substancje w zasadzie nie są wydalane do otoczenia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

E-papieros nie jest ponadto skomplikowany w obsłudze, należy tylko w razie braku napełniać liquid oraz doładowywać akumulatorek, przy pomocy którego e-papieros działa.Elektroniczne papierosy to proste i zdrowsze rozwiązanie niż palenie standardowych papierosów. Dzięki niewielkiej dawce nikotyny palacz ma z nią kontakt, aczkolwiek raz po raz może zmniejszać jej ilość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już potrzebne palenie papierosów. Terapia prowadzona w ten sposób jest zatem przyjazna tak dla palacz, jak i środowiska. Palący ma duże szanse na rzucenie palenia, ponieważ z jednej strony łatwiej może rzucić palenie przez dostępność nikotyny, a z drugiej może sam kontrolować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej zawartość w e-papierosie. Na dodatek może palić w większej ilości miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia zwykłych papierosów.

Kolejną zaletą tego rodzaju rozwiązania jest tani koszt. Biorąc pod uwagę fakt, że są palacze, którzy spalają co najmniej paczkę dziennie, w obliczu całego miesiąca daje to w rezultacie duży koszt. W trakcie ich palenia musimy wymieniać jedynie wkład, co jest znacznie mniej kosztowne niż kupienie kolejnej paczki. Warto więc rozważyć tego typu rozwiązanie.