Z jakiego powodu telebimy są tak chętnie stosowane przez współczesną reklamę zewnętrzną.

Telebimy szturmem wdarły się na rynek reklamy i wizualizacji, zastępując formy tradycyjne. Nie powinno to zresztą dziwić, że tak jest, bo w zestawieniu z bilboardami czy tablicami reklamowymi mają wiele plusów. Po pierwsze są dużo bardziej elastyczne jeżeli będzie chodzić o samą emisję reklam. Przy klasycznej reklamie wszelkie zmiany wymagają fizycznego naklejenia albo przyczepienia nowego obrazu, a to wiąże się z jakimś czasem i zatrudnieniem do tego jakiś pracowników.

reklama

Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim warszawa rondo wiatraczna takich ograniczeń nie ma, bowiem obrazami które są wyświetlane steruje się przy pomocy specjalnych narzędzi programowych – tutaj. Przy części telebimów konieczne jest dotarcie do urządzenia i wgranie zmian, ale coraz częściej spotyka się ekrany, które steruje się przy pomocy internetu. A takie możliwości sterowania wiążą się także z tym, że telebimy nie będą miały ograniczeń co do częstotliwości lub czasu emisji. Da się reklamy emitować cyklicznie, pozostawiając jedną na dłuższy czas czy zmieniać co godzinę – wszystko zależeć będzie od potrzeb, a wprowadzenie zmian w schemacie emisji będzie szybkie i wygodne.

telebim reklamowy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą współczesnych telebimów jest ich doskonała widoczność. Zbudowane są one z malutkich pixeli, z jakich każdy się składa z zestawu trzech diod.

Czyżby komentarze z serwisu (https://ksiegowosc-kruger.pl/pelna-ksiegowosc.php) były na tyle inspirujące, że masz chęć zostawić swój? Zachęcamy Cię do tego. Będzie to dla nas ogromna pomoc.

Sterując natężeniem świecenia każdej z tych diod otrzymuje się ostateczną barwę punktu, jaką widzi odbiorca. Układ sterowania obsługuje pracę wszystkich punktów, dając możliwość wyświetlania kolorowych, dynamicznych obrazów.

Zaabsorbowała Cię ta publikacja? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz tutaj (https://www.progresdisplays.pl/potykacze-i-stojaki-na-ulotki-reklamowe). Dla części osób ten artykuł to niecodzienne podejście do niniejszego tematu.

Diody użyte w telebimach cechują się wysoką wydajnością, przez co telebim Warszawa Żwirki i Wigury będzie bardzo dobrze widoczny w każdych warunkach, nawet w zupełnej ciemności czy deszczu. Niekiedy nawet się pojawiają głosy, że natężenie światła telebimów jest za duże, i rozpraszają one kierujących jeśli stoją zbyt blisko ulic. Lecz dla reklamodawców możliwości tego typu są niezwykle cenne, bowiem mogą docierać z emisją reklam 24 godziny na dobę, bez żadnych ograniczeń związanych z pogodą czy czasem.