Z jakiego powodu telebimy są tak chętnie stosowane przez współczesną reklamę zewnętrzną.

Telebimy szturmem wdarły się na rynek reklamy i wizualizacji, zastępując formy tradycyjne. Nie powinno to zresztą dziwić, że tak jest, bo w zestawieniu z bilboardami czy tablicami reklamowymi mają wiele plusów. Po pierwsze są dużo bardziej elastyczne jeżeli będzie chodzić o samą emisję reklam. Przy klasycznej reklamie wszelkie zmiany wymagają fizycznego naklejenia albo przyczepienia nowego obrazu, a to wiąże się z jakimś czasem i zatrudnieniem do tego jakiś pracowników.

reklama

Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim warszawa rondo wiatraczna takich ograniczeń nie ma, bowiem obrazami które są wyświetlane steruje się przy pomocy specjalnych narzędzi programowych – tutaj. Przy części telebimów konieczne jest dotarcie do urządzenia i wgranie zmian, ale coraz częściej spotyka się ekrany, które steruje się przy pomocy internetu. A takie możliwości sterowania wiążą się także z tym, że telebimy nie będą miały ograniczeń co do częstotliwości lub czasu emisji. Da się reklamy emitować cyklicznie, pozostawiając jedną na dłuższy czas czy zmieniać co godzinę – wszystko zależeć będzie od potrzeb, a wprowadzenie zmian w schemacie emisji będzie szybkie i wygodne.

telebim reklamowy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą współczesnych telebimów jest ich doskonała widoczność. Zbudowane są one z malutkich pixeli, z jakich każdy się składa z zestawu trzech diod.

Czyżby komentarze z serwisu (https://ksiegowosc-kruger.pl/pelna-ksiegowosc.php) były na tyle inspirujące, że masz chęć zostawić swój? Zachęcamy Cię do tego. Będzie to dla nas ogromna pomoc.

Sterując natężeniem świecenia każdej z tych diod otrzymuje się ostateczną barwę punktu, jaką widzi odbiorca. Układ sterowania obsługuje pracę wszystkich punktów, dając możliwość wyświetlania kolorowych, dynamicznych obrazów. Diody użyte w telebimach cechują się wysoką wydajnością, przez co telebim Warszawa Żwirki i Wigury będzie bardzo dobrze widoczny w każdych warunkach, nawet w zupełnej ciemności czy deszczu. Niekiedy nawet się pojawiają głosy, że natężenie światła telebimów jest za duże, i rozpraszają one kierujących jeśli stoją zbyt blisko ulic. Lecz dla reklamodawców możliwości tego typu są niezwykle cenne, bowiem mogą docierać z emisją reklam 24 godziny na dobę, bez żadnych ograniczeń związanych z pogodą czy czasem.